13 Kas

Setbaşı Baymak Servisi

Setbaşı Baymak Servisi Firmamız uzun yıllardır Bursa’nın merkezi başta olmak üzere bütün bölgelerine Klima ve kombi servis hizmetlerini en kaliteli biçimde sunmaktadır. Firmamız Setbaşı Baymak olarak sizlere klima ve kombi teknik servisi olarak montaj, bakım onarım, klima yer değiştirme, kombi tamiri ve parça değişimi gibi birçok teknik konuda hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan personeller işini severek yapan ve sektörün deneyimli bireyleri tarafından seçilerek bünyemize dahil olmuşlardır. Sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında Bursa Baymak servisi olarak en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin en iyi hale gelmesi için yıllardır durmadan işleyen ve sürekli kendini güncelleyen esnek ve dinamik bir yapıya sahibiz.

Setbaşı Baymak Servis

Bursa Baymak Bakım Onarım Servisi Firmamız Setbaşı Baymak Servisi olarak sizlere en deneyim personelleri ile kombiniz ya da klimanızdaki eksik ve hasar almış bölgelerin tespitini yaparak en kısa süre içerisinde problemi çözebilecek donanıma sahiptirler. Sizlere bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ve en kaliteli şekilde sunacağımızın garantisini veriyoruz. Firmamıza bildirmiş olduğunuz arıza kayıtlarında herhangi bir kombi ve klima arıza problemini en kısa sürede çözmek için personel ekiplerimizi sizlere en hızlı şekilde gönderiyoruz ve problemlerinizi en kısa sürede çözüyoruz. Ayrıca firmamızın deneyimli teknisyenleri tarafından incelenen parçalarınız da herhangi bir eksik var ise doğru hasar tespiti yapılarak sizlere kontrollerin ardından geri bildirim yapıyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına Tüm klima ve kombi markalarınıza uygun ve uyumlu olan orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Sizlere ayrıca kombi servisi ve klima servisi çalışmalarımızda parça ve işçilik garantisi ile onarım hizmeti sunuyoruz.

Setbaşı Baymak Kombi Servisi

Bursa Baymak Garantili Kombi ve Klima Tamiri Firmamız Bursa ilinin bütün bölgelerine merkezi başta olmak üzere oldukça iyi bir onarım ve bakım hizmeti sunmaktadır. Uzun zamandan beridir yapmış olduğumuz teknik servis hizmetlerimizin yanında bir yıla kadar işçilik ve parça garantisi veriyoruz. Firmamız Tekno Kombi olarak hizmet verdiği Bursa’nın bütün bölgelerinde verdiği kaliteli hizmet kadar hızlı şekilde çözüm bulma özelliği ile de oldukça fazla tercih edilen bir kombi ve klima teknik servisidir. Gün içerisinde hızlı şekilde hizmet veren ve tamiratlarda gün içerisindeki teslim hizmetleri ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

Setbaşı Baymak Teknik Servis

Bursa bölgesindeki herhangi bir klima ya da kombi hasarının çözümlenmesi için firmamız sizlere bir çağrı kadar yakındadır. Merkezi teknik servisimiz almış olduğunuz bütün kombi ve klima teknik servisi hizmetlerinde teknik servis personellerimiz kombi ya da klimanızın bakım ve onarım çalışmalarını yerine getirdikten hemen sonra sizlere onarım garantisi evraklı ile birlikte onay işlemlerini bitirip teslim sağlayacaktır.

Setbaşı Baymak

Firmamız bünyesinde hizmet veren teknik servis çalışanlarımızın sizlere vermiş oldukları klima ve kombi onarım garanti belgesi sizler değerli müşterilerimizin garantili bir biçimde ürünlerinize kavuşmanızı sağlamaktadır. Bizler Setbaşı Baymak Servisi olarak kendi menfaatlerimiz kadar sizlerin de menfaatlerini ve ekonomisini düşünmek zorundayız. Sektörümüzdeki memnuniyetsizlikleri ortadan kaldırarak halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerinden hemen ardından 1 yıla kadar cihazlarınızda olan doğal bozulma ve hasarlardan ötürü cihazlarınızı merkez teknik servisimize göndererek ücretsiz servis kaydında bulunarak sizlere daha iyi hizmet etmemizi sağlayabilirsiniz. Klima ve kombi cihazlarınızdaki problemlerin çözüme kavuşma sürecine kadar firmamızdan ücretsiz teknik servis, bakım onarım hizmetlerini almaya devam edebilirsiniz.

Setbaşı Baymak Bakım

Biz  Baymak servis Setbaşı olarak siz değerli müşterilerimize 24 saat aralıksız ve kesintisiz hizmet vermeyi en büyük ilkelerimizden biri haline getirerek sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri sağlayıp çalışmakta olduğumuz bütün bölgelerde en çok tercih edilen kombi, klima, beyaz eşya, ısıtma sistemleri, su ısıtıcıları, su teknolojileri, yenilenebilir enerji sistemleri ve kontrol ekipmanları alanında oldukça geniş yelpazeye sahip olan bir hizmet olanağı ve anlayışı sunmaktayız.

Firmamız tüketici bilgilendirme konusunda son derece ince ve hassas davranarak çalıştığı ve faaliyet gösterdiği bölgelerdeki bütün tüketicilerin haklarını sonuna kadar savunur ve en doğru şekilde hizmetlerini sunar. Setbaşı Baymak Servisi Ayrıca ek garanti süreçleri ile alakalı olarak tüketici deneyiminin kusursuz şekilde yaşanmasını sağlayarak hizmet verdiği müşterilerine kurumsal çözümler sunar ve çalışma bölgelerinde aktif bir rol oynar.

Leave a reply