Nilüfer ilçesinde bulunan Baymak servisi miz sadece baymak marka değil diğer markalarında bakım onarım ve tamirat işlemlerini yapmaktadır. Nilüfer Baymak Kombi Servisi Olarak Diğer firmalar bu hizmeti vermezler. Vermemelerinin nedeni ise her markanın tamir bakım işlerinin ayrı bir incelik istemesidir. Bazı firmalarının elemanlarının kalifiye derecesi buna yetmediği için belirli markalar üzerinde tamirat işlemi yapabilirler. Ancak bizim firmamız nilüfer baymak servisi bünyesinde barındırmış olduğu elemanlar sadece baymak kombi bakımı değil aklınıza gelen ve gelebilecek her türlü markanın baymak kombi tamiratı bakım ve onarımını yapmaktadır.Baymak Kombi Tamiri yapılmasının yanı sıra onarım işlemi de yapılmaktadır. Onarım işleminin amacı ise bozulmaya meyilli olan bir kombinin tamirinin sağlanması ya da kombinin parçalarının kontrol edilmesi işlemidir.

Nilüfer Baymak Servisi uygulamış olduğu bir diğer ayrıcalık tamirat işlemi sırasında yan sanayi ürünlerin kullanılmamasıdır. Diğer firmalar kombi servisinde bozuk parça yerine ithal mal olan malı takarak sizden orijinal parça parası alırlar. Bu yan sanayi ürünü de belirli bir zaman aralığı geçtikten sonra size tekrardan masraf çıkartacaktır. Müşteri önerilerini dikkate alan firmamız görevlileri bu alanda çalışmalarını arttırarak yan sanayi ürünü kullanmama kararı almıştır. Parçanın temin edilmesini de ayrıca bursa baymak servisi kendisi yapmaktadır ve bu parçayı baymak kombinize monte ettikten sonra geçen süre zarfı içerisinde bir yıl süreyle o parçaya garanti sağlamaktadır. Yani parçayı kombinize monte ettikten sonra 1 yıl boyunca o parça tekrardan sorun çıkartırsa bu firmamızın sorumluluğundadır ve bizi telefonla aramanız halinde firmamızın çalışanları gelerek derhal o parçayı yenisiyle değiştirecektir.

Bursa baymak servisi işlerinizin tamamını bizim firmamıza verebilir ve bunların tamiratını en uygun ücrete bizlere yaptırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşarak sorununuzu bildirmektir.

Yukarı
0549 453 53 43