18 Kas

Görükle Baymak Servisi

Firmamız sertifikalı ve deneyimli profesyonel personel kadrosu ile bütün markalarda yetki belgesine sahip kombi tamir ve onarım hizmetleri sağlayan teknik servistir. Firmamız Görükle Baymak Servisi olarak %40’ a varan indirimler ile sizlerin ve sevdiklerinizin kaliteli ve rahat vakit geçirmesi için çalışmalarına devam ediyor. Firmamız sektöründe gelişime önem veren ve kendini sürekli olarak geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Ayrıca firmamız bünyesinde hizmet veren personellerimizin hepsi sektöründe deneyimli uzman ve kendini bu sektöre adamış bireylerdir. Firmamız işinde gücünde olan ve çalışan müşterilerine de cumartesi ve pazar günleri kombi hizmeti vermektedir.

Görükle Baymak Servis

Görükle kombi servisi olarak sizlere birçok alternatif hizmeti bir arada sunuyoruz. Ayrıca Görükle kombi teknik servisi olarak sizlere kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizliği ve parça değişimi gibi işlemlerde indirim ve kampanyalar sunuyor ve garantili işçilik hizmeti sunuyoruz.

Görükle Baymak Kombi Servisi

Firmamızın COVİD19 Önlemleri Şehrimiz Bursa ve Ülkemizin bütün kamu kurumları ve kuruluşları COVİD19 virüsüne karşı ciddi bir mücadele vermekte ve vatandaşlarımızın bu konuda ciddi bir şekilde mücadele etmesini söylemektedir. Salgınların yayılmasında önleyici faktörlerden biri sosyal ortamlardan etkileşimi kesmek ve olabildiğince dışarı çıkmamaktır. Bizler Bursa Baymak Servisi olarak gerek hijyenik gerekse devletimizin sunduğu koşullar altında tüm önemlerimizi sık bir şekilde alarak bu ölçülerde hizmetlerimizi titiz bir biçimde sürdürüyoruz. Uzman personel ekiplerimiz her şeyden önce siz değerli halkımızın sağlığını düşünerek çalışmalarını yapmaktadır.

Görükle Baymak

Korona virüs sürecinde çalışmalarımıza devam ediyor ve önlemlerimizi üst düzeyde tutuyoruz. Bu süreçte yine kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakım onarım ve parça değişiminin yanında petek temizleme hizmetlerimize devam ediyoruz. Profesyonel personel ekiplerimiz çalışma işlemleri öncesi, çalışma esnası ve çalışma sonrasında tüm işlemlere ve rutinlere uyum sağlayıp izole bir biçimde hizmetlerini sürdürmektedir.

Görükle Baymak Kombi Bakımı

Tecrübeli Personel Ekiplerimizle Uygun Fiyat Garantisi Firmamız bütün marka ve modellerde resmî belgelere sahip olan tam donanımlı profesyonel personel ekibi ile arıza talep zamanında yerinde onarım imkânı sunmakta ve kombi tamiri ve bakım hizmeti yapmaktadır. Firmamız Tekno Kombi olarak en uygun fiyatlar ile yüksek ve garantili hizmet ilkesi çerçevesinde hizmet vermektedir. Firmamız yaptığı işten fazla ücret talep etmez ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlar. Firmamız müşterilerine şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunar ve müşteri haklarını ihmal etmeyen bir çalışma prensibi ile hizmetlerini sürdür. Güler yüzlü dürüst ve tam motivasyon ile hizmet veren personelimiz müşterilerimiz tarafından oldukça takdir edilmektedir. Garantili işçilik hizmeti sunan firmamız kombi tamiri, bakım ve onarımı, montaj çalışmalarını yaparak işini şansa bırakmadan yapılan işçiliği kontrol edip garanti altına alarak hizmet verdiği için çalıştığı bölgelerde en çok tercih edilen kombi servisleri arasındadır.

Hizmet Detaylarımız Orijinal yedek parçalar kullanarak kombilerinize doğru tespitler sonucu en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Arızaya uğrayan yedek parçalarınız tarafımızca tespit edilerek orijinal olanlar ile değiştirilmektedir. Firmamız müşterilerine 7 gün 24 saat teknik destek vererek gündüz çalışan müşterilerini unutmaz. Bakım ve onarım montaj hizmetlerinde bütün markalara ait kombilerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tamamlar. Ayrıca arıza tespitinde sertifikalı ve kalifiye personeller ile arıza tespit işlemleri tamamlanır.

Görükle Baymak Kombi Onarım

Garantili işçilik ile montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmadan işleri hallediyoruz. Hızlı ve profesyonel bir hizmet veren firmamız tüm markalarda teknik servis hizmeti yetkisine sahip olup, tüm marka ve model kombilere hizmet olanağı sunabilir. Ayrıca Görükle Baymak Servisi olarak sertifikalı ve deneyim uzman kadrolarımız ile 7 gün 24 saat teknik servis hizmetleri sağlıyoruz.

Leave a reply