23 Eki 2019

Baymak Kombi Arızaları

 • Kombi alanında hizmet veren servislere tek bir tıkla ya da anlık doldurabileceğiniz bir iletişim formu ile ulaşmak istemez miydiniz? Alanında deneyimli teknik elemanlar tarafından kombi konusunda başınıza gelebilecek her türlü aksaklığa karşı anında teknik destek ve bakım veriliyor!
 • Kombinizin bakım ve onarım işlerini aksatmamanız için birçok sebebiniz var!
 • -Kombide oluşan hasarlar, siz farkına dahi varamasanız bile ciddi anlamda maddi yük oluşturabilir. Düşük verimle çalışmasına rağmen yüksek tutarları faturanıza yansıtan bir kombi, ciddi bir problemdir.
 • -Zorlu mevsim şartlarında kombinizin bakımını yaptırmamanız, performans düşüklüğü neticesinde evinizi yeterince ısıtamaz ve yaşamı zorlaştırır. devamını oku
23 Eki 2019

Baymak Klima Arızaları

  • -Teknolojik cihazların da tıpkı canlılar gibi belli bir yaşam ömrü vardır. Bu yaşam süresini de optimum seviyede tutmak için doğru kullanım ve düzenli olarak bakım yapmak / yaptırmak oldukça önemlidir.
  • -Klimaların bakım periyodu ortalama olarak yılda iki defa olmalıdır.
  • -Klimalar iç ve dış mekanlarda farklı farklı hava şartlarına maruz kalan elektronik cihazlardır. Isı transferi yaptığı sırada da transfer yüzeylerinde kirlenmeler ve buna bağlı olarak yıpranmalar meydana gelebilir. Bu kirlilik ve yıpranma giderilmezse ihtiyacından fazla elektrik tüketimi yapar.
  • -Kirlilik verimi düşüreceği gibi fazladan elektrik harcanması ekonomik açıdan faturaları olumsuz yansıyacaktır.

devamını oku

23 Eki 2019

Bursa’da Baymak Servisi

Baymak markalı kombi klimalarınızın kullanımındaki hatalardan ya da yılların vermiş olduğu durumdan dolayı kaynaklanan sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumda başvurabileceğiniz bir adrestir Bursa Baymak servisi.

Bu servis ile irtibata geçebilmeniz için birçok yol vardır. Bunlardan biri telefon ile diğeri ise internet adresleridir. Bursa da yer alan firmamıza müşterilerimiz için hangisi daha uygunsa o şekilde bize ulaşmaları dâhilinde her halükarda aynı hizmeti alacaklardır. 0224 253 53 43 numaralı adresten bize ulaşabileceğiniz gibi internet sitemizde bulunan servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilme imkânına sahipsiniz.
devamını oku

Yukarı
Call Now Button0549 453 53 43