Bursa Baymak Servisi Bursa merkezli olarak hizmet vermektedir. Her türlü baymak kombinizin bakım onarım ve tamirat işlemleri itinayla yapılır. Kombiler bir evin olmazsa olmaz ürünlerindendir ve eskiden bir lüks iken şimdilerde zorunluluk haline gelmiştir. Kombi markaları günden güne değiştiği için ve üzerine yenileri eklendiği için tamirat işlemleri de bir yerden sonra karmaşık bir hal almaktadır. Çoğu firma bu alanda zorlanmaya başlamakla beraber elemanları bu konuda yetersiz kalmaktadır. Ancak bizim firmamız Bursa Baymak Servisi elemanlarını bu alanda özel olarak eğittiği için hiçbir sıkıntı çekmemektedir ve her türlü beyaz eşyanızın tamirini aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir.

Firmalar genelde tamirat işlemlerini bir haftalık süre zarfı içerisinde yaparlar yani siz bir firmayı aradığınızda o firmanın size tekrar geri dönmesi ve sizin adresinizi ziyaret etmesi neredeyse bir haftayı almaktadır. Ancak Bursa Baymak Servisi müşterilerin istekleri doğrultusunda bu süreyi kısaltarak sizleri en az mağduriyetle bu işten kurtarmaktadır.

Bize ulaştıktan sonra yapılacak olan işlemler;

  • İlk olarak sizden beyaz eşyanızın sorununu belirlemeniz istenir
  • Sonrasında aynı gün içerisinde ya da ertesi gün gelmek için sizden izin istenir
  • Gerekli parçalar temin edildikten sonra makinenizin içi açılır
  • Ücret tutarı hakkında bilgilendirilirsiniz ve onayınız istenir
  • Onay verirseniz ürününüz aynı gün içerisinde tamir edilir
  • Eğer parça değişecekse yan sanayi parça kullanılmaz
  • Bu işlem yapıldıktan sonra size bir form verilerek üstüne tarih yazılır.

Bu tarihten itibaren geçerli bir yıllık süre boyunca firmamız size yedek parça ve ürün garantisi vermektedir. Yani bu tamirat işlemini kapsayan bir yıllık süre boyunca ürüne bir şey olursa Bursa Baymak Servisi bunu kendisi halletmektedir ve sizden her hangi bir ücret talep etmemektedir.

Yukarı