Baymak kombi bakımı ve tamirat işlemleri her türlü beyaz eşya için yapılmaktadır. Sadece bu marka için değil diğer her markaların da her türlü beyaz eşya tamiratı yapılmaktadır. Üstelik bu markaların ürünleri de aynı ücrete tamir edilmektedir. Diğer firmalarda olduğu gibi farklı markalardan ekstra bir ücret alınmamaktadır. Sizde beyaz eşyalarının tamirat işlemlerini bizlere verirseniz bu konuda kesinlikle pişmanlık çekmezsiniz. Elemanlarımız bu konuda özel olarak eğitim almış olup beyaz eşyanızı en kısa sürede ve en ucuz maliyetle tamir edeceklerdir. Üstelik tamir işlemi yapılmadan önce çıkacak ücret ilk önce sizin onayınıza sunulur. Yani işlem bittiğinde beklemediğiniz bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Tamirat işlemi baymak kombi bakımı ne kadar sürede gerçekleşmektedir?

Bize ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından incelemeler yapılacaktır ancak çoğunlukla aynı gün içerisinde ya da en geç ertesi gün tamirat işlemi bitmiş olacaktır.

Ürün garantisi veriyor musunuz?

Firmamız kendi bünyesine o kadar güvenmektedir ki tamirat işlemi olup bittikten sonra size kesmiş olduğu faturanın üzerinden tam bir yıl geçene kadar o ürünün garantisini size sağlamaktadır. Yani tamirat işleminden sonra tam bir yıl boyunca o ürüne bir daha para harcamanız mümkün değildir. Beyaz eşya ise bir yıl içinde pek çok kez bozulabilen bir üründür.

Size nasıl ulaşabilirim?

Dilerseniz internet sitemizde yer alan numaralardan bize ulaşabilir ve yine isterseniz Facebook sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizi numaranızı bırakmanız durumunda sitemiz çağrı sistemi sizi arayarak sizden uygun bir gün talep edecekler ve o gün ürünün tamirini sağlamak için sizi ziyaret edeceklerdir. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanarak kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizim firmamızı tercih ediniz. Ayrıntılı bilgi için bize telefonla ulaşınız.

Yukarı
0549 453 53 43